Zveme ukrajinské děti na tábory

YMCA Jindřichův Hradec se ihned po tom, co začali přicházet do České republiky první váleční uprchlíci z Ukrajiny, rozhodla, že jednou z forem pomoci bude nabídka volných míst na letních táborech. V tuto chvíli nabízíme místa na táborech pro děti školního věku, a to konkrétně: 

  • 10 míst na táboře Vlčice I. – na táborové základně Vlčice na břehu Staňkovského rybníka, v termínu 23.7. – 2.8.2022; OBSAZENO
  • 4 místa na táboře Rosomák – na tábořišti u rybníka Zvůle, v termínu 27.7. – 6.8.2022; OBSAZENO
  • 5 míst na Příměstském táboře – v YMCA centru v Jindřichově Hradci, v termínu 8. – 12.8.2022; OBSAZENO.

Místa na táborech nabízíme ukrajinským dětem bezplatně, můžeme i zajistit tábornické vybavení, které by děti potřebovaly. V případě zájmu pište na email: hana.noskova@ymca-jh.cz, případně volejte na tel. 602 162 458.

YMCA je organizace, která tábory pořádá desítky let, je to tedy forma pomoci ukrajinským dětem, která je nám nejvlastnější, a věříme, že tím přispějeme k péči o psychiku dětských uprchlíků z Ukrajiny a k jejich integraci. Se spoustou z nich jsme v kontaktu již nyní, navštěvují kroužky a akce, které pořádáme.

Pokud byste chtěli tuto naši iniciativu podpořit finančně, budeme rádi za příspěvek na Darujte letní zážitek! | Donio. Předem děkujeme!

Napište komentář.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *