Hod na koš – YMCA World Challenge 2012

Kdy: 13.10.2012

Kde: v J. Hradci „Pod Kaštany“

YMCA – Jindřichův Hradec a BK Lions Jindřichův Hradec zvou všechny Hradečáky i přespolní na akci „Hod na koš – YMCA World Challenge 2012“ – v sobotu 13. října od 9 do 12 hodin „Pod Kaštany“ v Jindřichově Hradci.

Chceme se připojit k výzvě Světové aliance YMCA – v jeden den se po celém světě konají podobné akce. Připomeneme si, že sport k YMCe od počátku neodmyslitelně patří – možná nevíte, že basketbal vznikl v roce 1891 v rámci americké YMCA, když učitel tělocviku přitloukl na stěny tělocvičny dva koše na sběr broskví, opřel o ně žebříky a pověřil dva žáky, aby z nich vyndavali vhozené míče 🙂 Jak se od té doby změnil basketbal? Jak se změnila YMCA? A jak může YMCA změnit život každého z nás, našich dětí?

V Jindřichově Hradci akci „Hod na koš – YMCA World Challenge 2012“ podpoří svou účastí hráči BK Lions Jindřichův Hradec. Během dopoledne několikrát předvedou „Pod Kaštany“ své basketbalové umění a v 10 hodin navíc uspořádají autogramiádu několika hráčů z „A“ týmu – přijďte osobně poznat hráče, kteří se probojovali do Mattoni NBL.

Takže nezapomeňte a přijďte si v sobotu 13. října od 9 do 12 hodin „Pod Kaštany“ hodit na basketbalový koš. Zapojíme se do celosvětového společného tvoření, užijeme si zábavu a ještě si i zasportujeme.

 

 

Napište komentář.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *